Dodany: 2011-02-01 15:10:06

Kiedy przydadzą się implanty zębówStomatologia estetyczna polega na zmianie kształtu lub  koloru zębów poprzez różne techniki wybielania oraz poprzez stosowanie implantów. Dentysta poznań oprócz leczenia schorzeń zębów i jamy ustnej, zajmuje się również stomatologią estetyczną oraz implantologią.

 

dentysta olsztyn, który wykonuje takie zabiegi musi posiadać nie tylko odpowiedni sprzęt, ale również uprawienia. Implantologia jest to dziedzina, która zajmuje się wstawianiem implantów zębów. Mogą z nich skorzystać przeważnie te osoby, które utraciły zęby lub posiadają ich ubytki. Implanty zębów to gwarancja odzyskania pełnej funkcjonalności i estetyki uzębienia.

 

Implanty zębów, które wstawia dentysta poznań najczęściej skierowane są do osób starszych, które utraciły zęby w wyniku ich naturalnego ścierania. Jednak bardzo często z implantów korzystają również osoby, chcące poprawić swój naturalny kształt i kolor zębów. Stomatolodzy i protetycy polecają również implanty osobom, które utraciły lub głęboko ułamały zęby w wyniku wypadków lub urazów mechanicznych. Dzięki implantologii mają one szanse na piękny i zdrowy uśmiech. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kiedy przydadzą się implanty zębów
Nick: