Dodany: 2013-06-18 12:32:32

 

Wypełniania – plombyW ramach leczenia stomatologicznego wyróżnia się stomatologię zachowawczą. Jest to dział stomatologii, który charakteryzuje się przede wszystkim zapobieganiem rozszerzaniu się chorób zwłaszcza próchnicy a także leczeniem ubytków nazębnych. Przez ubytki rozumie się tu drobne dziurki zgodnie z zasadami stomatologia nowa huta.

 

W stomatologia nowa huta są dwie metody leczenia ubytków leczenie kanałowe przy mocno już zniszczonym próchnicą zębie i leczenie normalne przy lekko zniszczonym zębie. Wiercenie w tym wypadku służy do przygotowania miejsca dla plomby. Takie są reguły leczenia panujące w stomatologia nowa huta. W ramach usług stomatologicznych mamy do wyboru dwa rodzaje plomb jedne pokrywane z Narodowego Funduszu Zdrowia a drugie to nic innego jak plomby światłoutwardzalne. Nie są one refundowane przez NFZ.

 

Koszt jednej waha się od 100 do 120 złotych wykonywane są w ramach leczenia prywatnego. Za ubytki trzeba płacić i to nie mało w przypadku leczenia kanałowego jedna plomba może kosztować nawet do 150 złotych lub nawet 200..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wypełniania – plomby
Nick: