Dodany: 2013-06-18 13:01:58

 

ImplantyW ubytki nazębne trzeba włożyć wypełnienia. Wypełnienia mogą być tradycyjne jak te stosowane w stomatologia nowa huta. Są to wypełnienia w postaci plomb funduszowych lub światłoutwardzalnych.

 

To nowoczesne metody leczenie płytkich ubytków z jakich słynie stomatologia nowa huta. Implanty pełne noszą miano protez. Protezy mogą być wykonane z porcelany lub innych materiałów sztucznych. Często w stomatologia nowa huta stosuje się także licówki, korony, mostki.

 

Każdy z tych trzech rodzajów jest stosowany w innych sytuacjach. Mostek ma zastosowanie w sytuacji, kiedy zachodzi potrzeba wstawienia kilku protez, ponieważ brakuje zębów po kolei. Takie sytuacje często się zdarzają w rzeczywistości zwłaszcza w wieku starszym. Koronka to proteza nakładana na przednie zęby czyli do jedynki do trójki włącznie. To bardziej nasady lub nakładki niż normalne protezy. Wymagają wyszlifowania i pewnej obróbki zębów znajdujących się w pobliżu protezy jaki niej samej. Jest to działanie długotrwałe i żmudne, ale na kilku wizytach wszystko może się skończyć.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Implanty
Nick: