Dodany: 2011-02-01 15:03:29

Wybielanie – sposób na piękny uśmiechDentysta poznań nie tylko leczy już istniejące choroby, ale również stara się im zapobiegać poprzez działania  profilaktyczne. Jednym z najczęstszych problemów, które diagnozuje dentysta olsztyn i z którym zgłaszają się do niego pacjenci są przebarwienia szkliwa.

 

Powstają one na skutek osadzania się nalotów z kawy, herbaty, czerwonego wina, czy dymu papierosowego. Na przebarwienia szkliwa są narażoną również osoby przyjmujące doustnie antybiotyki, cy przechodzące różnorodne terapie z zastosowaniem tych środków. Często przebarwienia szkliwa są tak poważne, że nie da się ich usunąć pomimo codziennego szczotkowania oraz używania wybielającej pasty do zębów.

 

Wtedy właśnie do akcji wkracza dentysta poznań. Stomatolodzy coraz częściej oferują swoim klientom zabiegi związane ze stomatologią estetyczną. W jej skład wchodzi zakładanie koron, licówek, wstawianie implantów lub wybielanie zębów. Jedną z najpopularniejszych metod jest metoda nakładkowa. Lekarz zakłada pacjentowi specjalne nakładki na zęby wypełnione żelem wybielającym a następnie wystawia je na działanie światła UV. Inną, droższą, ale znacznie skuteczniejszą metoda jest technika laserowa. Taki zabieg przeprowadza się zwykle raz na rok.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wybielanie – sposób na piękny uśmiech
Nick: