Dodany: 2011-02-01 14:10:08

Jak prawidłowo czyścić zębyDentysta poznań to lekarz specjalista, który zajmuje się zarówno leczeniem ubytków, kamienia nazębnego, próchnicy, paradontozy, stanów zapalnych dziąseł, jamy ustnej i przyzębia, jak i profilaktyką tych schorzeń.

 

dentysta olsztyn to specjalista, do którego udajemy się, kiedy nasze zęby bolą, są wrażliwe na zimne i ciepła napoje lub potrawy, a dziąsła krwawią podczas szczotkowania. Dentysta poznań to także lekarz, który pomoże nam pozbyć się kamienia nazębnego, nieprzyjemnego zapachu z ust, próchnicy oraz w razie potrzeby będzie leczył nasze zęby kanałowo.

 

Do gabinetu stomatologicznego warto udawać się przynajmniej dwa razy do roku na wizytę kontrolną, oczywiście jeśli z naszymi zębami nie dzieje się nic złego. Podczas takiej wizyty, stomatolog sprawdzi, czy nie mamy problemu z nalotem, przebarwieniami i kamieniem nazębnym. Poleci nam również jakiej szczoteczki i pasty do zębów powinniśmy używać, a także, jakiego płynu do płukania ust używać. Podczas takiej wizyty będziemy mogli spytać stomatologa, jak prawidłowo czyścić zęby i co robić, aby jak najdłużej ochronić je przed osadzaniem się płytki nazębnej oraz bakterii..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak prawidłowo czyścić zęby
Nick: